Hakkımızda

Kimdir bu Kandemir Web Tasarım?

Şuanda Üniversite Öğrencilerinden oluşan freelancer(Uzaktan Çalışan) bir ekibe sahibiz. Freelancer ekibimizde herkes kendi uzmanlık alanlarındaki işleri yaparlarak bir denge kurmuştur bu sayede ortaya güzel işler çıkar.

Kandemir Web Tasarım aslında öğrencilik yıllarında bir girişim(startup) olarak ortaya çıkmıştır. Yazılım dünyasıyla hobi olarak uğraşan Hasancan Kandemir 2016 Yılı Ocak ayında Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyken bu işi ticarete dökmeye karar verir ve kendi kişisel web sitesiyle piyasaya giriş yapar. Yine aynı yıl Haziran ayında bu işi daha farklı bir boyuta taşımak için "Kandemir Web Tasarım" adı altına taşır. Günümüzde yine kendisi tarafından yönetilen ama arka planda çok değişken ve güçlü bir kadroyla beraber çalışmaktadır.

Web Sitesi

İşinizi en iyi şekilde yansıtacak, insanların kolaylıkla bulabileceği web siteleri yapıyoruz.

Detayları Keşfet!

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın günücü etkin kullanarak işinizi, markanızı yada ürününüzü zirveye taşıyalım.

Detayları Keşfet!

Çok Daha Fazlası

İnternet dünyasında ihtiyaç duyacağınız birçok hizmetle karışınızdayız. Aklınıza takılan bütün sorular için bizi arayabilirsiniz.

Detayları Keşfet!

Bazı Merak Edilenler


Ödeme ne zaman yapılır?
Önce sizinle ihtiyacınız hakkında detaylı görüşmeler yaparız. İhtiyacınız olan hizmetleri belirler sırası ile bütün basamakları konuşuruz. Size fiyat teklifi veririz. Siz bu fiyatı kabul ediyor ve hizmet almak istiyorsanız hizmet bedelinin tamamını ödersiniz ve biz işe başlarız. Size tahhüt edilen sürede işi bitirir teslim ederiz.
Ödeme yöntemleri nelerdir?
Ödemeyi genellikle Havale/EFT yöntemi ile almayı tercih ediyoruz. Bunun dışında kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz ÖdeAl şirketi üzerinden taksitli ödeme alabiliyoruz. Taksitli ödeme aldığımız taktirde hizmet bedeli üzerine ekstra tutar eklenir. Bu tutar bankalara ve aracı şirkete gitmektedir.
Ödemeyi tek seferlik mi yaparım?
Ödemeler size verilen hizmete göre değişmektedir. Web sitesinde yıllık yenileme bedeli alınırken grafik tasarım işlerinde iş başına hizmet bedeli alınır.
Sosyal medya yönetimi gibi işlerde aylık ücret alınırken, SEO gibi hizmetlerde 6 aylık yada 1 yıllık ücretler alınabilir.