Hakkımızda

Kimdir bu Kandemir Web Tasarım?

2016 yılının Ocak ayında Antalya’da bir girişim olarak başlayan, Kandemir Web tasarım serüvenimiz 2022 yılında ‘Kandemir Company’ olarak Ankara’da yönetilen ve global düzeyde hizmet vermeyi hedefleyen bir şirket haline gelmiştir. Farklı alanlarda eğitim gören çeşitli alanlarda ilgisi ve yeteneği olan insanlar ile çalışmaktadır. Kendimize edindiğimiz bu görev bilinciyle yaptığımız araştırmaları, ürettiğimiz fikirler doğrultusuyla elde ettiğimiz ürünleri hiçbir din, dil, ırk, cinsiyet ve renk ayırt etmeksizin sizlerle paylaşmak istiyoruz.  

"Bilim sadece okunulan kitaplarla yeterli değil aynı zamanda bireysel deneyim ile kazanılır." Dünyanın her yerinden istediğiniz takdirde bize katılabilirsiniz.

 

Web Sitesi

İşinizi en iyi şekilde yansıtacak, insanların kolaylıkla bulabileceği web siteleri yapıyoruz.

Detayları Keşfet!

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın günücü etkin kullanarak işinizi, markanızı yada ürününüzü zirveye taşıyalım.

Detayları Keşfet!

Çok Daha Fazlası

İnternet dünyasında ihtiyaç duyacağınız birçok hizmetle karışınızdayız. Aklınıza takılan bütün sorular için bizi arayabilirsiniz.

Detayları Keşfet!

Bazı Merak Edilenler


Ödeme ne zaman yapılır?
Önce sizinle ihtiyacınız hakkında detaylı görüşmeler yaparız. İhtiyacınız olan hizmetleri belirler sırası ile bütün basamakları konuşuruz. Size fiyat teklifi veririz. Siz bu fiyatı kabul ediyor ve hizmet almak istiyorsanız hizmet bedelinin tamamını ödersiniz ve biz işe başlarız. Size tahhüt edilen sürede işi bitirir teslim ederiz.
Ödeme yöntemleri nelerdir?
Ödemeyi genellikle Havale/EFT yöntemi ile almayı tercih ediyoruz. Bunun dışında kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz ÖdeAl şirketi üzerinden taksitli ödeme alabiliyoruz. Taksitli ödeme aldığımız taktirde hizmet bedeli üzerine ekstra tutar eklenir. Bu tutar bankalara ve aracı şirkete gitmektedir.
Ödemeyi tek seferlik mi yaparım?
Ödemeler size verilen hizmete göre değişmektedir. Web sitesinde yıllık yenileme bedeli alınırken grafik tasarım işlerinde iş başına hizmet bedeli alınır.
Sosyal medya yönetimi gibi işlerde aylık ücret alınırken, SEO gibi hizmetlerde 6 aylık yada 1 yıllık ücretler alınabilir.